Reference

Volejte

+420 608 559 968

Již dvakrát jsme oslovili pana Žďánského s žádostí o provedení zabezpečení nemovitosti. V obou případech zpracoval otevřenou cenovou nabídku podle společně vytvořeného plánu zabezpečení. Vyhověl nám i v netradičních požadavcích a celý systém pečlivě instaloval a zprovoznil k naší spokojenosti. Oceňuji především idividuální přístup a ochotu pana Žďánského a mohu ho jen doporučit.
Ladislav Petrů
Záboří nad Labem
Profesionální a individuální přístup jak při návrhu, tak i při realizaci zabezpečovacího systému je to, co charakterizuje práci pana Žďánského. Naprostá spokojenost z naší strany, nakonec jsme neskončili u instalace jenom jednoho systému. Za spolupráci děkujeme a ostatním tuto spolupráci doporučujeme.
Pavel Mužák
Kutná Hora
"Vím, že bych to měl říkat jiným, tak to taky dělám. Dovolím si poděkovat panu Žďánskému i touto cestou za to, co na našich provozech namontoval (kamery i alarm) a stále udržuje. Také jsme rádi, že nám řadu věcí vždy vysvětluje i když při naší technické paměti si asi od nás bohužel ani v budoucnu moc neodpočine."
Čeněk Hrabal
Kolín
Jarda Žďánský je velmi ochotný, spolehlivý, slušný a laciný technik zabezpečovacích systémů. Doporučil a provedl nám i montáž kamerového systému a jsme velmi spokojeni.
JUDr. Vratislav Havlík
Kutná Hora, Ruthardská
V srpnu jsme se rozhodli do našeho rodinného domku nainstalovat elektronické zabezpečení. Na doporučení jsme oslovili pana Jaroslava Žďánského. Zpracovaná nabídka vyhovovala zcela našim požadavkům. Montáž byla provedena v krátké době a velmi pečlivě a odborně. Vše k provozu nám bylo dobře vysvětleno. Ráda služby pana Žďánského každému doporučím. Velice děkujeme!
Malvína Krepsová
Kaňk 13, Kutná Hora
"Pane Žďánský, rádi bychom Vám poděkovali za bezvadně odvedenou práci při montáži EZS Jablotron 100 v naší roubence v Sudějově. Naprosto bezproblémově probíhá vzájemná komunikace, vše detailně a trpělivě vysvětlujete. Máme bohaté zkušenosti s mnoha řemeslníky, kteří na naší stavbě pracovali-a Vy jste jeden z mála, které bychom s naprostou jistotou doporučili někomu dalšímu. I cenově jste příznivý. Důležité jsou pro nás i termíny-a i v tomto jste nám vždy vyšel vstříc. Až neuvěřitelně citlivě se chováte k naší nemovitosti-s velikou opatrností, abyste nic nepoškodil a aby po Vás nezůstal žádný nepořádek. Pokud někdo, kdo právě čte tyto reference, zvažuje, komu zadat montáž EZS své nemovitosti, pak jednoznačně doporučujeme zvolit montáž od pana Žďánského. Jsme si jisti, že výsledkem bude 100% spokojenost. Pane Žďánský, upřímně děkujeme za odvedenou práci na naší roubence! Manželé Heřmánkovi"
MUDr. Zdeněk Heřmánek a Mgr. Magdaléna Heřmánková
Sudějov
"Poté, co předchozí zabezpečovací zařízení na rodinném domě v Kutné Hoře, odmítlo dále fungovat, našel jsem web pana Žďánského. Výsledkem je nejen zabezpečený dům, ale pan Žďánský pomohl i s komplikovaným osvětlením vnějších vjezdových vrat. Vymyslel to a zrealizoval. Hodnocení: Spolehlivý, zodpovědný, pracovitý a časově přizpůsobivý 100% odborník. Poslední kritérium je to, že je velmi, velmi, velmi, velmi, velmi, velmi pečlivý. Tomu odpovídá i strávený čas, ale u těchto zařízení je to asi správně."
Ing. Miroslav Vaníček
Kutná Hora
Jelikož zabezpečovací systém Jablotron známe, bohužel až po vykradení naší milované chalupy jsme si ho pořídily a jsme velice spokojeni! Rozhodly jsme se, že si ho pořídíme také domů. Pan Žďánský je profesionál,vše pečlivě připravil, vysvětlil, zaučil (i když věděl, že systém známe). Vřele doporučujeme a moc mu za bezva přístup děkujeme!!!!!!
Dana
Kutná Hora
"Nedávno jsme se rozhodli zabezpečit náš rekreační domek v obci Suďějov.Na radu našeho souseda jsem oslovil pana Bc. Jaroslava Žďánského. Po krátké komunikaci jsme se dohodli na rozsahu a systému JA-100 pro vlastní elektronické zabezpečení. Dohodli jsme se také na termínu instalace. Ta proběhla přesně podle dohody a včetně odskoušení a předání v jednom dni. S takouto profesionalitou se v dnešní době málokdy setkávám. Po této zkušenosti doporučuji Všem využít služby profesionála pana Žďánského. 12.3.2016 Novák Ladislav Suďějov"
Ladislav Novák
K Hájkům 630 Uhlířské Janovice
Chtěla bych tímto poděkovat p. Žďánskému za jeho perfektně odvedenou práci na našem rodinném domě v Žehušicích, dala jsem na skvělé doporučení a to se mi jen potvrdilo. Poradil, doporučil, rychle provedl, vše bylo jen k naší spokojenosti, děkujeme.
Mgr. Jana Bušová
Za Humny 250, Žehušice 28575
Již téměř rok spokojeně používám drátový systém zabezpečení domu Jablotron, vřele doporučuji pana Žďánského, byl velmi ochotný, během rekonstrukce domu několikrát přijel provést práce na celém rozvodu i instalaci jednotlivých prvků, tak jak bylo třeba, byl velmi časově flexibilní a pečlivý. Se samotným systémem jsem také velmi spokojená, jeho spolehlivost, snadnost ovládání, možnosti rozšiřování mohu s radostí doporučit
Hana Fagošová
Velký Osek
Když jsem vybírala zabezpečovací systém, od pana Žďánského přišla rychlá, jasná a cenově příznivá odpověď. Systém pracuje spolehlivě. Když se vyskytl malý problém, pan Žďánský reagoval rychle. S jeho prací jsem spokojena a vřele všem doporučuji.
Holíková
Kutnohorsko
"Pan Žďánský nám nainstaloval bezdrátový elektronický zabezpečovací systému od firmy Jablotron na náš rodinný domek na Litoměřicku. Oceňujeme především funkčnost tohoto systému, jeho spolehlivost a účelnost. Po několika letech bezproblémového provozu jsme se rozhodli přidat naše zkušenosti na tyto webové stránky. Kladně hodnotíme, že jsme si vybrali právě tento systém zabezpečení a zvolili pana Žďánského jako odborníka a garanta. S jeho přístupem jak k vlastní montáži systému, jeho pozdějšímu rozšíření nebo i servisu jsme spokojeni a vřele jej doporučujeme dalším zájemcům, kteří uvažují o tom, jak si lépe ochránit svůj majetek."
Mgr. Ing. Antonín Vácha
Libochovice, Praha
Pana Bc. Jaroslava Žďánského jsem si vybral před několika lety a dodnes je mým odborníkem na zabezpečení domu a jeho příslušenství. Naše vzájemná spolupráce trvá dodnes. Vybral jsem dobře.
MVDr. Richard Pospíšil
Čáslavsko
"Letos jsem potřeboval instalovat alarm do bytu. Poptal jsem několik firem. Od pana Žďánského přišla rychlá, přesná a jasná nabídka. Po vyjasnění detailů jsem se pro něj rozhodl a nelituji. Také následující kroky při přípravě, instalaci a následném servisu byly bezchybné. Komunikace s ním je rychlá, zodpovědná a kompetentní. Mohu pana Žďánského vřele doporučit. Jozef Králik"
Jozef Králik
Kutná Hora
"Pan Žďánský nám nainstaloval zabezpečovací systém od Jablotronu v našem RD v Bylanech. Precizní, pečlivá práce, udělaná během jednoho dne. Vyzdvihuji, že ačkoliv se muselo dělat mnoho děr a zářezů do omítek, nezůstal žádný nepořádek a vše bylo pečlivě opravené. Systém jsme společně otestovali, nastavili dle našich požadavků, dostali podrobné proškolení. Služby pana Žďánského mohu vřele doporučit."
Radek Sedlačík
"V červenci t.r. pojal jsem myšlenku elektronicky zabezpečit náš rekreační domek. Pomocí i-netu obrátil jsem se na Jablotron s žádostí o nabídku. V odpovědi Jablotron uvedl e-mailové adresy svých licencovaných spolupracovníků. Ty jsem následně oslovil a na podkladě jejich odpovědí jsem vybral pana Bc. Jaroslava Žďánského. Tato volba se ukázala jako velmi dobrá. Mailovou korespondencí pan Žďánský postupně zpracoval finální projekt na základě elementů JA-100 a 8. 9. t.r. uskutečnil instalaci a oživení systému. S potěšením musím konstatovat, že s tak pečlivým, profesionálním, vstřícným i lidským servismanem jsem se doposud nesetkal. Pana Bc. Jaroslava Žďánského mohu směle doporučit všem, kteří chtějí elektronicky zabezpečit svůj majetek."
Ing. Václav Kuželka, CSc.
Sudějov u Uhlířských Janovic
"Zabezpečovací zařízení JA 100 funguje bez problémů od července 2012. Na to, že to je bezdrátový systém, mě spolehlivost mile překvapila. Je to velmi inteligentní systém, který se dá kontrolovat a ovládat přes internet. Velmi důležité pro mě bylo, že to je vynikající český výrobek (kde se vyrábí je nepodstatné). Komunikace s panem Žďánským je perfektní, odvedená práce je velmi kvalitní. Ochota a vyhovět zákazníkovi je opravdu nekonečná. Pana Žďánského doporučuji, na čem se dohodnete,to také platí."
Petr Beran
"Před několika lety jsem si pořídil k rekreačním účelům asi stoletou nemovitost v obci Milostín, okr. Rakovník. Asi 3 roky mi trvala rekonstrukce, než se přízemí chalupy stalo obyvatelné. Od samého počátku jsem byl rozhodnut pro drátový systém zabezpečení objektu, a při kompletní rekonstrukci silových elektrických rozvodů jsem položil i vedení pro budoucí prvky EZS. Pana Žďánského jsem znal z dřívějšího společného působení z Kolína, proto jsem se na něj obrátil s žádostí o pomoc s výběrem zařízení i jednotlivých prvků. Po krátké konzultaci jsme se na dohodli a pan Žďánský systém v doporučených cenách společnosti Jablotron pro mě pořídil, nainstaloval a oživil. Systém od prosince r. 2011 bezvadně funguje, zaznamenal jsem pouze jedno náhodné chybové spuštění alarmu. V případě dotazů na změnů okruhů, výměnu SIM karty"
Ing. Miroslav Maciga
Rakovník
"Chtěl bych pouze v krátkosti pochválit přístup a práci p. Žďánského při zabezpečení našeho rodinného domu. Jelikož nemám se zabezpečením žádné zkušenosti, mám poměrně málo času a nechtěl jsem cokoli o těchto věcech hledat na internetu nebo snad pořizovat nějaké hotové bezpeč. zařízení nabízené v obchodních řetězcích. Proto jsem se osobně obrátil na p. Žďánského, ten mi vše vysvětlil, navrhl řešení, namontoval a seřídil. Doporučuji i dalším zákazníkům. Ochota, dobrý přístup a seriózní jednání."
Tomáš Svoboda
Kutná Hora
V roce 2011 jsme kolaudovali náš nově postavený dům v blízkosti Kutné Hory. Během předchozích let, kdy jsme stavěli, jsme měli možnost poznat mnoho řemeslníků či dodavatelů jednotlivých oblastí našeho domu. Zjistili jsme, že je v dnešní době mnoho řemeslníků, ale málo z nich je skutečně kvalitních a zodpovědných. Pan Žďánský je jedním z těch, kterému plně důvěřujeme. Vždy byl ochotný jakoukoliv nejasnost či problém co nejdříve řešit. Zvláště bychom chtěli zdůraznit jeho lidský přístup a velikou preciznost práce. Je velmi zodpovědný a v našem domě se vždy pohyboval s velkou ohleduplností a korektností. Navíc dbal důsledně na to, aby po něm nezůstal vůbec žádný nepořádek (např. různé drátky či šroubky). I přesto, že pracuje kvalitně, má ve srovnání s jiným dodavatelem, u kterého jsem si nechali dělat cenovou nabídku, slušné ceny. PANA JAROSLAVA ŽĎÁNSKÉHO SKUTEČNĚ DOPORUČUJEME.
Anonymní
Do novostavby rodinného domu v obci Zdice u Berouna jsem se rozhodl pro instalaci EZS po konzultaci s p. Žďánským. Pan Žďánský mi zpracoval návrh (projekt) pro zabezpečení celé budovy (čidla, magnety, siréna, ústředna, telefonní přístroj). Systém již funguje několik let, jenom měním baterie v čidlech. Se systémem jsem naprosto spokojen.
Ing. J. Chovan
Zdice
"V minulých letech jsem měl problémy s ochranou své nemovitosti v Bohdašicích, pošta Sušice. V roce 2010 jsem se rozhodl celou situaci řešit instalací bezpečnostního systému. Při hledání informací o možných způsobech zajištění objektu jsem ""narazil"" na pana Jaroslava ŽĎÁNSKÉHO. Ten mi nabídl, že nezávazně zpracuje projekt realizace bezpečnostního systému JABLOTRON. Poskytl jsem mu situační plánem objektu a pan ŽĎÁNSKÝ mi v brzké době předložil návrh rozmístění jednotlivých prvků bezpečnostního systému. Poskytl mi základní informace k funkci navrženého řešení. Po vzájemné konzultaci jsme se shodli na redukovaném konečném řešení. Současně byl domluven i termín realizace. Instalace bezpečnostního systému byla provedena v požadovaném termínu. Současně jsem byl seznámen s funkcí a obsluhou celého bezpečnostního systému. Rovněž jsem obdržel kompletní dokumentaci k jednotlivým prvkům i celému bezpečnostnímu systému. Od doby instalace byl bezpečnostním systémem detekován jeden případ narušení objektu, který vedl k zadržení pachatele a jeho následnému soudnímu stíhání. Dosavadní zkušenosti s funkcí zabezpečovacího systému JABLOTRON navrženého panem ŽĎÁNSKÝM jsou kladné."
Ing. Antonín Ryčovský
Bohdašice
"Vážení, na jaře 2012 jsem v mém rodinném domě potřeboval navrhnout, instalovat a zprovoznit zabezpečovací systém ochrany domu. Obrátil jsem se na pana Jaroslava Žďánského z Kutné Hory, kterého mi doporučila kamarádka. Ve velmi krátké době dle mých časových možností sám realisoval všechy fáze projektu a mám nyní funkční system firmy Jablotron s napojením na bezbečnostní firmu v Kolíně, se kterým jsme maximálně spokojeni. Pana Žďánského mohu s dobrým pocitem doporučit i ostatním zájemcům o zabezpečení domu."
MUDr. Dalibor Smetáček
Kutná Hora
"Náš nový rodinný dům jsme zamýšleli zabezpečit. Na doporučení kolegy jsme se obrátili na pana Žďánského. Přesto jsme přirozeně poptali i několik dalšich potenciálnich dodavatelů. Vstřícnost a preciznost návrhu pana Žďánského se nám zdála nejlepší. Navržené tři varianty zabezpečení nám byly podrobně vysvětleny a zdůvodněny. Profesionalita pana Žďánského nás přesvědčila komu zadat zakázku. Vlastní realizace byla prováděna v součinnosti se stavebními pracemi tak, aby nebyl později viditelně narušen interier. V průběhu realizace byly některé prvky systému upraveny tak jak jsme potřebovali,resp. byly nahrazeny novinkami vyvinutými firmou Jablotron. Preciznost a kvalita práce spolu s osobním přístupem k našim požadavkům řadí pana Žďánského k nejlepším subdodavatelům při stavbě našeho rodinného domu."
Ing. Josef Migdau
Žleby
"S prací pana Žďánského jsme byli maximálně spokojeni, vždy dodržel termíny, cenovou nabídku a po začátku nám byl kdykoli telefonicky i osobně k dispozici. Doporučili jsme ho i manželově kolegyni z práce a jsou také moc spokojeni. My jsme si ho též vybrali podle referencí známých na něj i na zabezpečovací zařízení Jablotron a i proto, že se nám někdo na Silvestra loňského roku snažil přes zahradu dostat zadním vchodem do našeho rodinného domu."
Majitelka domu horní Žižkov Kutná Hora
Kutná Hora
"Řešili jsme instalaci EZS do novostavby rodinného domu, který jsme postavili v obci Brandýsek u Kladna. Vzhledem k tomu, že se dle statistik jedná o region s nezanedbatelnou kriminalitou, v rámci výběrového řízení jsme vybírali jen z produktů, které mají na trhu tradici a dobré jméno, vše podepřené zkušenostmi uživatelů. GSM ústředna byla nepostradatelnou součástí. Rovnou jsme vyřadili čínské produkty v nabídce hobby marketů a internetových obchodů. Při vyhodnocení hodnotících kritérií vyšla z výběrového řízení vítězně společnost Jablotron se svým EZS řady 100 v drátovém provedení. Nejen kvalitou a svými parametry, ale i designem se jednoznačně jedná o nejlepší, co je v současné době možné na trhu pořídit. Na základě referencí jsme oslovili pana Jaroslava Žďánského o zpracování projektového zabezpečení budovy a cenové nabídky. Obojí bylo provedeno profesionálně, cena konečná a transparentní, proto jsme bez průtahů udělali objednávku. Při samotné instalaci EZS mohu precizní práci pana Žďánského vřele doporučit. Jeho až puntičkářský smysl pro práci byl jednoznačně přínosem. Systém nám funguje již rok bez jakýchkoli problémů, jednoduché ovládání zvládá i náš sedmiletý syn. I když se jedná o finančně vyšší investici, vzhledem k tomu, co nabízí a při zvážení poskytnuté záruky včetně služby pultu centralizované ochrany se to vyplatí."
Ing. Krátký
Brandýsek
"S prací pana Žďánského jsme byli maximálně spokojeni, vždy dodržel termíny, cenovou nabídku a po začátku nám byl kdykoli telefonicky i osobně k dispozici. Doporučili jsme ho i manželově kolegyni z práce a jsou také moc spokojeni. My jsme si ho též vybrali podle referencí známých na něj i na zabezpečovací zařízení Jablotron a i proto, že se nám někdo na Silvestra loňského roku snažil přes zahradu dostat zadním vchodem do našeho rodinného domu."
Majitelka domu horní Žižkov Kutná Hora
Kutná Hora

Byli jste s montáží spokojeni? Máte k mé práci nějaké výhrady?

Budu rád, když svoji referenci přidáte k ostatním. Děkuji.

    A jak jste na tom se zabezpečením Vy?

    Vyžádejte si NEZÁVAZNOU a BEZPLATNOU konzultaci. Pomůžu Vám odhalit slabiny zabezpečení Vaší nemovitosti a navrhnu řešení optimální pro Vaši bezpečnost i peněženku …